Sildade reguleerimine


Korrapärane sildade reguleerimine aitab tagada sõiduki heakorra ja pika eluea. Viimsi autoremondis kasutame sildade reguleerimisel kaasaegset reguleerimise sillastendi Hunter PA210E. Stend võimaldab reguleerida esi- ja tagasilla kõiki reguleeritavaid nurki. Soovitame meie poole pöörduda ka siis, kui sirgel teel sõites kisub rool viltu.

Mida tasub sildade reguleerimise eelselt meeles pidada?

Tavapäraselt teostatakse reguleerimist peale rooliosade vahetamist või suuremat sillaremonti. Sildade korrektseks reguleerimiseks peab veermik olema täielikult lõtkuvaba. Veendumaks, et saame teenust pakkuda, vaatame eelnevalt üle lõtkud, ja kui miski vajab vahetamist, siis lepime kokku remondi aja. Remondi käigus teostame ka sildade reguleerimise.

Ebakorrektne rataste kokkujooks põhjustab rehvide ebaühtlase kulumise ning sõiduki kehva juhitavuse – mõlemal juhul võivad tagajärjed olla kallimad kui regulaarselt enda autot korras hoida.

Täpsustavate küsimuste korral või aja broneerimiseks palun võtke meiega ühendust.

KIRJUTA MEILE

Soovite mõne teenustöö spetsiifika kohta täpsustust või on teil meile esitada üldine tehniline ja/või autoremondi teemaline küsimus? Võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel või täitke päringuvorm, et saaksime teile esimesel võimalusel tagasisidet anda.